i’m not huge into organic/all natural foods, etc
mostly because it’s hard for my brain to pay the huge difference
i looked into 100% pure maple syrup for example
$3 vs $23
not even a question
not a great place to find them nearby
maybe just a bit of laziness?
regardless
i do get excited when i come across something
that is at a store that i’m already in
and that doesn’t cost an arm and a leg more
last time i was at bj’s
i found this
peanuts
only peanuts
and even better
my kids eat it
and they like it
un.be.lievable.
You definitely scored on that one.